SALE OUT. MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive inte
- TootjadMSI
- Mudel: MAG B760 TOMAHAWK WIFISO
- Saadavus: 1
-
197€
SALE OUT. MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 268.00 mm |
| Gross height (mm) | 342.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | MAG B760 TOMAHAWK WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

